برای اولین بار در ادوار شورای شهر رقم خورد؛ شهردار منتخب شورا از پرسنل شهرداری شاهین شهر انتخاب شد

برای اولین بار در ادوار شورای شهر رقم خورد؛ شهردار منتخب شورا از پرسنل شهرداری شاهین شهر انتخاب شد 1280 1006 شورای اسلامی شاهین شهر

👤علی فتحی رئیس شورای اسلامی شهر تقارن انتخاب شهردار با اذان مغرب را به فال نیک گرفت و بیان داشت :

http://uupload.ir/files/n2l5_img_20201001_130035_317.jpg

🟢باتوجه به ناملایمات، مشکلات و شرایط سخت و بی سابقه ی حاکم بر مدیریت شهری و با وحدت میان اعضاء، برای اولین بار در ادوار شورای اسلامی شاهین شهر یکی از پرسنل شهرداری شاهین شهر توسط نمایندگان مردم به عنوان شهردار انتخاب گردید.

🟢 معتقدیم شهردار جدید بایستی با کادرسازی نیروهای مستعد و جوان مجموعه شهرداری،  برنامه ای اتخاذ نمایند تا مدیران و شهرداران بعدی به همین منوال از شهر خودمان انتخاب شوند و این یعنی خودکفایی مدیریتی. 

🟢وی خطاب به شهردار تصریح کرد:  تاکنون دومرتبه به عنوان سرپرست شهرداری در زمان های سخت کمک حال شورا بوده اید و توانستید در برهه های مختلف باری از دوش شهر و شهرداری بردارید

🟢امیدوارم این اعتماد منتخبین مردم را عزیز شمرده و از خداوند متعال خواستاریم در این فضای معنوی(لحظات اذان) همه ی ما را کمک نماید تا بتوانیم برای شهر و شهروندان مفید واقع شویم و این مهم را با همدلی و اتحاد به منصه ی ظهور برسانیم.

🟢شما منتخب شورای شهری هستید که خودشان منتخبین(نمایندگان) مردم اند و از طرفی شهردار انتخاب شده ی غیر مستقیم از سوی مردم تلقی می شود به همین دلیل در خصوص عملکرد شما و همکارانتان ما بایستی به مردم پاسخگو باشیم.

🟢انشاالله با تلاش و همدلی در مدت باقیمانده برنامه ها اهداف و شورای پنجم به نحو احسن و با یاری خداوند به ثمر نشیند

《اطلاع رسانی شورای اسلامی شاهین شهر》

🖥 وب سایت :

shora.shaahinshahr.com

📲تلگرام:

T.me/shora_khabar_sh

📲سروش: ‌

sapp.ir/shora_khabar_sh

📲اینستاگرام:

www.instagram.com/shora_khabar