شهرداری ها در سراسر کشور اوضاع مالی خوبی ندارند که حمایت جدی دولت را میطلبد/ شهرداری که حاضر به سکونت در شاهین شهر نیست توقع دارید نمایندگان مردم در مقابل این بی قانونی سکوت کنند ؟!

شهرداری ها در سراسر کشور اوضاع مالی خوبی ندارند که حمایت جدی دولت را میطلبد/ شهرداری که حاضر به سکونت در شاهین شهر نیست توقع دارید نمایندگان مردم در مقابل این بی قانونی سکوت کنند ؟! 1280 888 شورای اسلامی شاهین شهر

اسماعیل فرهادی عضو باسابقه شورای اسلامی شاهین شهر بعد از انتخاب شهردار شاهین شهر گفت :

خوشبختانه شهردار جدید سال هاست ساکن شاهین شهر بوده و شناخت خوبی از مدیریت شهری دارد لذا باتوجه به حسن اعتماد اعضای شورا ضروریست با دل و جان به مردم خدمت نموده و از حق و حقوق شهر حمایت و دفاع کنید.

رعایت شئونات اعضای شورا بواسطه نمایندگی مردم را همواره مهم شمرده چراکه هیچگاه خواسته شخصی از شهرداران از گذشته تاکنون نداشته و نداریم پس اگر صحبتی هم مطرح می شود در واقع خواسته ی مردم به مدیریت شهری منتقل می شود و این رویه، پاسخگویی اعضای شورای اسلامی به مطالبه گری انتخاب کنندگانشان (مردم) حائز اهمیت می باشد.

http://uupload.ir/files/pjio_img_20201001_223246_435.jpg

موارد مهمی نظیر پیگیری اخذ ارزش افزوده، تکمیل پروژه های عمرانی، پیگیری ابرپروژه متروی شاهین شهر_اصفهان و پرداخت حقوق پرسنل شهرداری بویژه کارگران و کارمندان در دستور کار قرار گیرد بطوریکه آقای شهردار بعد از پرداخت حقوق پرسنل (کارگران و کارمندان) حقوق خود را دریافت نماید. در موضوعاتی که لازم به پیگیری و مطالبه گری از استان و پایتخت باشد قطعا هر 7 عضو شورا در کنار شهردار خواهند بود.

رئیس شورای اسلامی شهرستان در پایان در واکنش به برخی شائبه ها در خصوص رفتن برخی شهرداران بطور شفاف و صریح تاکید کرد : وقتی فرد بنابر قول و قرار قبلی و نص صریح قانون مکلف به سکونت در شهر شاهین شهر بوده و به این موضوع عمل نمی کند آیا توقع دارید در مقابل قانون، مردم و منافع شهر سکوت کنیم و اقدام قانونی نکنیم ؟!

《اطلاع رسانی شورای اسلامی شاهین شهر》

🖥 وب سایت :

shora.shaahinshahr.com

📲تلگرام:

T.me/shora_khabar_sh

📲سروش: ‌

sapp.ir/shora_khabar_sh

📲اینستاگرام:

www.instagram.com/shora_khabar