شرح خبر
98/05/23
معارفه فدایی به عنوان سرپرست شهرداری

 به دنبال اعلام رای کمیته انطباق شهرستان در خصوص مصوبات جلسه یکصدو بیست و هشتم شورا تصمیم گرفت :

معرفی فدایی به  عنوان سرپرست شهرداری شاهین شهر 

شورای اسلامی شهر شاهین شهر در خصوص اعلام رای کمیته انطباق شهرستان در خصوص مصوبات جلسه یکصدو بیست و هشتم شورا به  اعلام نمود: 
جلسه کمیته انطباق فرمانداری در تاریخ  ۲۲مرداد با بررسی مصوبات شوراهای اسلامی شهرستان و تطبیق قانونی مصوبات جلسه یکصدو بیست و هشتم شورای اسلامی شهر شاهین شهر (احراز محل سکونت) برگزار و به اتفاق آراء منجر به تایید مصوبه چهارم شورای شهر گردید .

با فصل الخطاب شمردن قانون بر همگان لذا بدین وسیله رئیس و اعضای شورای شهر با اتفاق نظر از زحمات و خدمات مهندس حمید_عشقی در مدت تصدی شهرداری شاهین شهر صمیمانه قدردانی نموده و آرزوی موفقیت و بهروزی برای ایشان دارند.

 لازم بذکر است موضوع تعیین سرپرست شهرداری بر اساس قانون ( و بخشنامه نحوه استقرار و شروع به کار شورای دوره پنجم) وزیر محترم کشور به شماره ۷۷۸۰۹ مورخ ۹۶/۵/۱۹ در دستور کار یکصد و سی و چهارمین جلسه رسمی شورای شهر قرار گرفته است.

 باتوجه به عدم اعتراض هیات تطبیق به مصوبه پنجم صورتجلسه 128 مورخ  ۹۸/۵/۸ در روز چهارشنبه ۲۳مردادماه؛ مهندس حمیدرضا_فدایی با حفظ سمت تا تصمیم گیری در اولین جلسه رسمی شورای اسلامی به عنوان سرپرست شهرداری شاهین شهر معرفی گردید. 

استفاده از اين خبر بدون ذكر منبع ممنوع است
نظرات شما
افزودن نظر شما
ارسال نظر
بازگشت
Copyright (c) 1398/09/19 شورای اسلامی شاهین شهر
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا