شرح خبر
98/05/28
اداره و پیشرفت شهر بدون مشارکت مردم امکانپذیر نیست

 

 

:در جشن عید غدیر مطرح شد 

 

اداره و پیشرفت شهر بدون مشارکت مردم امکانپذیر نیست

 

سجاد قهرمانی فرد نایب رئیس شورای اسلامی ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر و ۲۶مردادماه سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی در شب دوم "جشنواره فرهنگی خورشید اول" در مجموعه ورزشی ملت اظهار داشت:

به نمایندگی از دیگر همکارانم در شورای اسلامی از مدیریت شهری بخصوص سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری بابت تدارک این قبیل برنامه ها با هدف ارتقاء نشاط اجتماعی شهروندان تشکر می کنم.

در شهری که با تنوع قومیتی روبرو هستیم سیاستگذاری متولیان و برنامه سازان چنین رویدادهایی حقیقتا کمی سخت می شود چراکه بایستی به فرهنگ  اقوام مختلف در برنامه ها توجه شود تا طبعا مورد رضایت همگان قرار گیرد.
امیدواریم هویت اجتماعی و فرهنگ واحد شاهین شهری جایگزین نگاه قومیت محوری شود و بیش از پیش به شاهین شهری بودنمان افتخار کنیم چراکه با هویت اجتماعی واحد، مردم در خصوص تمام منافع شهر دفاع نموده و در واقع در اداره شهر سهیم و نقش آفرین هستند.

از شما مردم فهیم و والا مقام خواستاریم هر طرح و پیشنهادی در راستای اعتلای شهر مدنظر دارید را به شورای اسلامی شهر و شهرداری ارائه نمایید.

▫️دیدگاه شورا و شهرداری در دوره پنجم نگاه ویژه به محلات کمتر برخوردار شهر است.

در خصوص پروژه مهم مترو شاهین شهر_اصفهان لازم است این نوید را به همشهریان ارجمند بدهم که بزودی عملیات عمرانی این ابر پروژه آغاز می شود. همچنین در سال ۹۸ شروع پروژه پل شاهین(شهدای گرگاب) نیز در دستور کار قرار دارد‌.
.
در واقعه غدیر یک شایسته گزینی در تاریخ اسلام رقم خورد /شهروند محوری و قانون مداری ملاک عمل مسوولان باشد

اسفندیار تاجمیری فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه ضمن تشکر بابت حضور باشکوه مردم در شب پایانی جشنواره خورشید اول و تبریک عید سعید غدیر اظهار داشت:

در واقعه #غدیر معتقدیم یک شایسته گزینی در تاریخ پر افتخار اسلام حاکم شد و شخصیتی که الگوی صبر ، نواندیشی، شجاعت، مردم داری، عالِم، اندیشمند و تلاشگری به امر خطیر #ولایت منصوب شد.

امیدواریم افرادی که واجد صلاحیت در امور دینی هستند به خوبی انتقال دهنده این پیام ها و ویژگی ها با زبان امروزی به جوانان و جامعه بشری باشند.

لازم است از زحمات مهندس عشقی شهردار سابق تشکر و به مهندس فدایی بدلیل انتخاب ایشان به عنوان سرپرست شهرداری تبریک عرض نمایم.
با آرزوی موفقیت برای رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر برای انتخاب شهردار جدید با الگو گیری از واقعه غدیر و صیانت از حق انتخابشان، اجرای قانون و اصل شایسته_گزینی بتوانند یک مدیر توانمند و شایسته را در راس مدیریت شهری قرار دهند.
️امروز باتوجه به اوج رسیدن دشمنی ها با نظام مقدس جمهوری اسلامی شرایط مردم بخصوص در زمینه اقتصادی خاص محسوب می شود که لازم است متولیان نشاط و پویایی بستر وحدت و همدلی مردم را مثل برگزاری چنین برنامه هایی فراهم نمایند.

امید است همه مسوولان و مدیران، شهر را برای خدمت به شهروندان فارغ از سهم خواهی و مسائل جناحی در نظر گرفته و شهروند محوری و قانون_مداری ملاک خدمت به مردم باشد.

بنده و همکارانم در مجموعه فرمانداری به تفضل الهی در این مسیر گام برخواهیم داشت. 

.

استفاده از اين خبر بدون ذكر منبع ممنوع است
نظرات شما
افزودن نظر شما
ارسال نظر
بازگشت
Copyright (c) 1398/09/19 شورای اسلامی شاهین شهر
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا