شرح خبر
98/05/28
جشن های شهروندی راهکاری برای تثبیت هویت اجتماعی شاهین شهر است

 

دکترحسین ابراهیمی گفت:

 

جشن های شهروندی راهکاری برای تثبیت هویت اجتماعی شاهین شهر است


دکتر حسین ابراهیمی ناغانی عضو هیات رئیسه شورای اسلامی ضمن تبریک عید سعید غدیرگفت:

ابتدا لازم است در این جمع از استاد کمالی شاعر گرانقدری که ابیاتی در وصف شاهین شهر سروده تشکر و قدردانی نمایم.

خرسندیم که بواسطه چنین برنامه هایی همواره لبخند بر چهره شهروندان فهیم شاهین شهر نقش بسته است.

 برگزاری چنین جشن ها و گردهمایی شاهین شهری ها در واقع میثاق شاهین شهری بودن را بیش از پیش در میان شهروندان بروز و ظهور داده که این موضوع از جمله دغدغه های شورا و مدیریت شهری می باشد. 
شاهین شهر همواره از زندگی خوابگاهی رنج برده چراکه اگر در یک شهری هویت اجتماعی و شهروندی اش تجلی پیدا نکند؛ دچار ضرر خواهد شد.

شاهین شهر رنگین کمانی از اقوام ایرانی است که اگر در قالب هویت شاهین شهری ندرخشد مطالباتش بر زمین خواهد ماند.

امروز عدم حس هویت شاهین شهری در عرصه مدیریت شهر باعث به تعویق افتادن حقوق شهرمان شده است‌.

وی خاطر نشان شد: لازم است به فرزندان خود شاهین شهری بودن را بیاموزیم و در همین زمینه بدانیم شاهین شهر، شهر خوابگاهی نیست.

مدیران شاغل در شاهین شهر باید نگاهشان به این شهر خوابگاهی نباشد؛ در همین راستا سکونت فرماندار شهرستان در هفته اول خدمتش در شاهین شهر را به عنوان یک اقدام قابل تقدیر می توان نام برد اما مدیری که بواسطه فعالیتش در این شهر مورد عزت و احترام قرار گرفته و این شهر را لایق سکونت نداند بهتر است در شهر دیگری فعالیت نماید چراکه سکونت مدیران در سهولت پیگیری مطالبات مردم سهم قابل توجهی دارد.

 ابراهیمی درادامه افزود: هر هفت عضو شورای شهر برگزیدگان مردم هستند و طراز علمی بالایی دارند که باید کمک کنیم در مسیر همدلی بیشتر به حرف و خواسته مردم بپردازند و دستهای آلوده را در ایجاد نفاق کوتاه کنند و همچنین مدیریت شهری باید از بازی در میدان بدخواهان شاهین شهر بپرهیزد.

ما از همه بزرگان و زعما دعوت میکنیم که منشاء وفاق و همدلی باشند و کمک کنند تا در این دو سال باقی مانده، منتخبین مردم در شورا بتوانند در آرامش و همدلی سکان هدایت شهر را به دست اهلش بسپارند.

ایشان در پایان گفت :از یکایک مردم شریف شاهین شهر خواهشمندیم با مشارکت خود در جهت ارائه ایده ها و پیشنهادات برای شهر شاهین شهر در افزایش وحدت و مشارکت مردمی در حوزه مدیریت شهر که همواره به عنوان یکی از پیام های مهم اعضای شورای اسلامی شهر می باشد گام اساسی بردارند.

 

استفاده از اين خبر بدون ذكر منبع ممنوع است
نظرات شما
افزودن نظر شما
ارسال نظر
بازگشت
Copyright (c) 1398/09/19 شورای اسلامی شاهین شهر
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا