هماهنگی و همدلی نیازِ امروز جامعه شاهین شهر

جهانگیری رییس شورای اسلامی شهر ضمن تسلیت شهادت امام جواد (ع) و تبریک روز ازدواج حضرت علی (ع) و فاطمه (س) و همچنین گرامیداشت 5مردادماه روز نماز جمعه مصادف با اقامه اولین نماز جمعه بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی در جلسه رسمی شورای اسلامی شهر با حضور حجت الاسلام والمسلمین هاشمی امام جمعه شاهین شهر اظهار کرد : 

 

معتقدیم در فعالیت های فرهنگی بایستی از موازی کاری پرهیز نموده و بصورت واحد و یکصدا تحت لوای یک فرماندهی و هماهنگ پیش رویم که قطعا بازخورد و نتیجه مفیدی حاصل خواهد داشت.

 

وی با مهم دانستن نقش امام جمعه تاکید کرد: جایگاه امام جمعه به عنوان فرمانده قرارگاه فرهنگی شهر محسوب می شود.

 

به اعتقاد رییس شورای شهر هزینه کرد برای اقدامات فرهنگی خود نوعی سرمایه گذاری تلقی می شود و سرمایه گذاری فرهنگی تا سال های سال در شهر  تلالو دارد.

http://uupload.ir/files/alq_img-20200723-wa0005.jpg

جهانگیری تصریح کرد : در شورای اسلامی شهر برای اولین بار اقدام به واگذاری مراکز فرهنگی با نظارت و هماهنگی سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری به بخش خصوصی نمودیم که نتایج خوبی نیز تاکنون در برداشته است.

 

وی خاطر نشان کرد: امروز ما در شهر و جامعه نیاز به هماهنگی، همدلی، راهنمایی، حمایت و گفتگو در یک فضای سالم و همراه داریم و البته در خیلی از مسائل نیازمند کمک و همراهی مردم هستیم که امام جمعه شهر به عنوان پدر معنوی شهر بهترین فرد برای فرماندهی و هماهنگی در این زمینه ها است.

 

رییس پارلمان شهری در پایان گفت: قطعا با حسن تدبیر و سابقه ی امام جمعه و با تدابیر و رهنمود هایشان در پیگیری مطالبات شورای شهر به عنوان نهاد نمایندگیِ مردم از مسوولان استانی و کشوری، حامی و پشتیبان بوده تا با همدلی و هم افزایی خدمات بهتری را برای مردم رقم بزنیم.

 

《اطلاع رسانی شورای اسلامی شاهین شهر》

🖥 وب سایت :

shora.shaahinshahr.com

 

📲تلگرام :

T.me/shora_khabar_sh

 

📲سروش : ‌

sapp.ir/shora_khabar_sh

 

📲اینستاگرام :

www.instagram.com/shora_khabar_sh

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید