استفاده از قدرت رسانه در مسیر پیشرفت شهر /فعال بودن 23 پروژه عمرانی در سطح شهر

استفاده از قدرت رسانه در مسیر پیشرفت شهر /فعال بودن 23 پروژه عمرانی در سطح شهر 1280 1082 شورای اسلامی شاهین شهر

👤علیرضا جهانگیری رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر در جمع خبرنگاران گفت : اهمیت خبر و رسانه بر هیچکس پوشیده نیست. رسانه قدرتی دارد که می توان در جهت پیشرفت شهر از آن بهره گرفت زیرا یکی از ارکان توسعه، نقش بی بدیل اطلاعات است که توسط رسانه به جامعه منعکس و تزریق می شود و در اختیار تصمیم گیران و سیاست گذاران گذاشته می شود.

🔵وی افزود: امانتداری رسانه در رابطه با صحت و سقم مطلب نکته حائز اهمیتی است که در رسانه های مغرض این رکن رعایت نمی شود. البته اکثر رسانه های شهر پایبند به اخلاق و عدالت هستند و بطور نسبی این موضوع رعایت شده که بدین وسیله از کلیه خبرنگاران تقدیر و تشکر دارم

🔵جهانگیری در ادامه گفت : شورای اسلامی در پروژه مربوط به ساختمان متعلق به اصحاب فرهنگ و هنر شهر سهیم خواهد شد و آن را به چشم یک پروژه عمرانی در راستای خدمت رسانی به شهروندان نگاه می کند.

🔵وی وجود موافق و مخالف در تصمیم گیری ها را مهم و حائز اهمیت عنوان کرد و گفت : شورای شهر در تغییر شهرداران شجاعت و جسارت نشان داد چراکه هر یک از تصمیمات در زمان خودش با در نظر گرفتن شرایط وقت اتخاذ شده اما مهمتر از این مسائل عدم اختلال در خدمات روتین شهری نظیر تنظیف و جمع آوری زباله آن هم در شرایطی که هزینه خدمات در دوسال گذشته چند برابر شده است اما کیفیت و نرخ خدمات کاهش نیافت و لطمه ای وارد نشده.

🔵جهانگیری تصریح کرد: الحق و الانصاف در این دوره باتوجه به منابع و امکانات موجود، شورای شهر عملکرد مطلوبی را به نمایش گذاشته که یادآوری این موضوع برای تنویر افکار عمومی واجب است.

🔵رئیس کمیسیون فرهنگی در پایان گفت: بالغ بر 23پروژه عمرانی در سطح شهر فعال است که برخی از این پروژه ها زیرساختی تلقی می شوند که آثار مثبت آن تا سال ها مشهود خواهد بود به عنوان نمونه به پروژه تکمیل تصفیه پساب شهری می توان اشاره کرد که در بلند مدت از خشکی فضای سبز شهری جلوگیری می کند.

《اطلاع رسانی شورای اسلامی شاهین شهر》

🖥 وب سایت :

shora.shaahinshahr.com

📲تلگرام:

T.me/shora_khabar_sh

📲سروش: ‌

sapp.ir/shora_khabar_sh

📲اینستاگرام:

www.instagram.com/shora_khabar_sh