پروژه های عمرانی، عدم تحقق بودجه و استفاده از ظرفیت نیروی بومی سه محور نطق پیش از دستور عضو هیات رئیسه

پروژه های عمرانی، عدم تحقق بودجه و استفاده از ظرفیت نیروی بومی سه محور نطق پیش از دستور عضو هیات رئیسه 1280 944 شورای اسلامی شاهین شهر

👤علیرضا جهانگیری عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر ضمن یادآوری موضوع اولویت بندی پروژه های عمرانی توسط اعضای شورای اسلامی در دویست وبیست وششمین جلسه رسمی بیان داشت:

🟡شهردار محترم در جلسات آتی گزارشی از آخرین وضعیت پروژه های عمرانی به صحن شورا ارائه نمایند و با مرور اولویت بندی که توسط شورا در خصوص پروژه های صورت گرفت مجددا بررسی وپروژه هایی که تا پایان سال به بهره برداری می رسند.

🟡وی در بخش دیگری از نطق میان دستور خود با اشاره به مدت باقی مانده تا پایان سال و عدم تحقق بودجه سال ۱۳۹۹ تا نیمه آبانماه افزود:ضروریست کمیسیون درآمدی شهرداری در اسرع وقت فعال شود. آسیب شناسی و بررسی کارشناسی در رابطه با منابع مالی تحقق نیافته در دستور کار قرار گیرد.

🟡جهانگیری باتاکید بر لزوم بکارگیری نیروی بومی در چارت سازمانی شهرداری با هدف توجه و پرورش مدیران شاهین شهری تصریح کرد: صرفا در پستی که خلا فرد متخصص در آن حس شود جذب نیروی متخصص از خارج شهر در راستای پیشبرد هرچه بهتر امور را بلامانع می دانم.

@shora_khabar_sh

🟢کند شدن سرعت پروژه های عمرانی شهرداری شاهین شهر و یک طرح جامع برای برون رفت از این بحران

👤دکتر حسین ابراهیمی نایب رئیس شورای اسلامی شاهین شهر :

🔴 رکود بازار ساخت و ساز و کاهش 80 درصدی درآمدهای مستمر ناشی از ارزش افزوده، باعث کندی سرعت پروژه های عمرانی شهرداری شاهین شهر شده است

🔴 منابع مالی حاصل از #طرح_فروش سهم شهرداری از #تجاری_های_مجتمع_نور و هزینه کردن آن برای اتمام پروژه های نیمه تمام عمرانی شهرداری شاهین شهر می تواند کلیه تعهدات عمرانی بودجه99 را محقق گرداند.

#یک_بحران

#یک_راهکار

《اطلاع رسانی شورای اسلامی شاهین شهر》

🖥 وب سایت :

shora.shaahinshahr.com

📲تلگرام:

T.me/shora_khabar_sh

📲سروش: ‌

sapp.ir/shora_khabar_sh

📲اینستاگرام:

www.instagram.com/shora_khabar_sh