پیشرفت چشمگیر ابرپروژه متروی شاهین شهر_اصفهان /امنیت شغلی پرسنل شهرداری خط قرمز شورای شهر

پیشرفت چشمگیر ابرپروژه متروی شاهین شهر_اصفهان /امنیت شغلی پرسنل شهرداری خط قرمز شورای شهر 1280 852 شورای اسلامی شاهین شهر

👤مهندس فتحی رئیس شورای اسلامی شهر :

🟠سرعت ساخت، اجرا و به بهره‌برداری رسیدن پروژه‌های عظیمی همچون مترو در کلان‌شهرهایی مانند اصفهان کند بوده، اما پروژه مترو شاهین‌شهر_اصفهان با سرعت در حال اجراست و با گذشت حدود ۷ ماه از آغاز به کار این پروژه مرحله زیر سازیِ زیرساخت‌ها پیشرفت چشمگیری داشته ‌است. 

🟠در ادوار گذشته مدیریت شهری مبلغ 30 میلیارد تومان تسهیلات اخذ شده بود که با گذر مدت تنفس، بازپرداخت اقساط این تسهیلات هم‌زمان با آغاز به کار دوره پنجم شورای شهر با اقساط ماهیانه یک میلیارد تومان بود و افزایش هزینه‌های شهرداری شاهین‌شهر را در بر داشت.

🟠در سال ها و ادوار گذشته اجازه تراکم و ساخت 5سقف بر پیلوت به انبوه‌سازان و سرمایه‌گذاران بخش خصوصی شهرسازی و ساختمان‌سازی داده ‌می‌شد، اما بر طبق طرح جامع تفضیلی تدوین‌ شده برای ساختمان‌های نوساز تنها اجازه ساخت دو الی سه سقف بر پیلوت در نظر گرفته شده‌ بود که باعث خروج سرمایه‌گذار و سرمایه از شهر و کسر میزان زیادی از درآمدهای حاصل از پروانه ساخت و ساز شهرداری‌ شاهین‌شهر شد.

🟠تدبیر شورای دوره پنجم و تیم مدیریت شهری رونق و توسعه شهر، جلوگیری از هدر رفت منابع انسانی و مالی در شهر بوده است، بر همین اساس با توجه به عدم دریافتی وجوهات ارزش‌افزوده آلایندگی از پالایشگاه و سایر صنایع آلاینده اطراف شهر حدود 22 پروژه عمرانی فعال در سطح شهر بوده و هیچ‌کدام از پروژه‌ها موقتاً یا دائمی متوقف و تعطیل نشده است.

🟠فتحی در پایان با تأکید بر عزم راسخ تیم مدیریت شهری بر تأمین امنیت شغلی منابع انسانی شهرداری شاهین‌شهر، افزود: تیم مدیریت شهری دوره پنجم شورای اسلامی با همکاری و تعامل نماینده شاهین‌شهر و میمه در مجلس، فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان پیگیر رفع موانع قانونی حفظ و استخدام نیروهای مازاد شهرداری در راستای تبدیل وضعیت قراردادهای نیروهای شهرداری و اشتغال آنان است. /بخشی از گفتگوی رئیس شورای اسلامی با خبرگزاری ایسنا

《اطلاع رسانی شورای اسلامی شاهین شهر》

🖥 وب سایت :

shora.shaahinshahr.com

📲تلگرام:

T.me/shora_khabar_sh

📲سروش: ‌

sapp.ir/shora_khabar_sh

📲اینستاگرام:

www.instagram.com/shora_khabar_sh