چرا یک شهردار بومی برای شاهین شهر مفیدتر و موثرتر است؟ چرا یک شهردار بومی برای شاهین شهر مفیدتر و موثرتر است؟

چرا یک شهردار بومی برای شاهین شهر مفیدتر و موثرتر است؟ چرا یک شهردار بومی برای شاهین شهر مفیدتر و موثرتر است؟ 850 1224 شورای اسلامی شاهین شهر

❓شاهین شهری بودن شهردار شاهین شهر، یک تعصب کور یا یک واقعیت ارزش افزا؟

👤دکتر حسین ابراهیمی ناغانی نایب رئیس شورای اسلامی شاهین شهر در رابطه با لزوم گزینش شهردار بومی یا غیربومی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شاهین شهر اظهار کرد : 

http://uupload.ir/files/psa3_img_20201001_191638_320.jpg

🟤 تحکیم «هویت مستقل شاهین شهری» و سپردن مدیریت شهری شاهین شهر بدست مدیران بومی نه یک شعار است و نه یک آرزو؛ اما تحقق آن بدلیل عدم توجه شهرداران سابق به مدیر پروری در بدنه شهرداری شاهین شهر باعث شده که فرزندان شاهین شهری شاغل در شهرداری شاهین شهر حداقل های لازم مندرج در «آیین نامه های ابلاغی در خصوص احراز تصدی سمت شهردار*» را کسب نکنند و این موضوعی است که به نظر می‌رسد غرضمند و هدایت شده بوده تا شاهین شهر در یک وابستگی تعامدی بماند.

🟤 اینکه یک فرد متخصص شاهین شهری بر مسند شهرداری قرار گیرد صرفا یک تعصب کور و نگاه ناسیونالیستی نیست. به طور قطع و اثبات شده مبتنی بر واقعیات و ظرفیت‌ها؛ شناخت بهتر و شکل خاص پاسخگویی یک فرد بومی، مطمئنا قرین نتایج مطلوب تری در حیطه مدیریت شهری خواهد بود.

🟤 از سوی دیگر در سنوات پیشین عمده افراد غیر بومی که در شاهین شهر رزومه شهردار بودن داشتند، توانستند از آن سکوی پرتابی بسازند که مسندهای مدیریتی تراز بالاتری را پس از آن بدست بیاورند.

🟤بطور قطع و یقین این سکوی پرتاب اگر برای تحصیلکردگان شاهین شهری هزینه شود، می تواند وزن چانه زنی شاهین شهر در استان برای منافع شاهین شهر را افزایش دهد(بنده شخصا به این گونه تعصبات ناسیونالیستی دلبستگی ندارم، اما ملاحظه شده وقتی در بدنه مدیریت کلان استان از هر شهرستانی تعداد افراد بیشتری حضور داشته باشند، منافع و امتیازات بیشتری را به شهرستانشان گسیل داده اند و این یک واقعیت است که باید آنرا پذیرفت).

⚪️پی نوشت: (به عنوان مثال) داشتن حداقل ۵ سال مدیریت میانی، یکی از شرایط لازم این آیین نامه است که تعداد بسیار انگشت شماری از پرسنل شاهین شهری شهرداری شاهین شهر واجد آن هستند.

《اطلاع رسانی شورای اسلامی شاهین شهر》

🖥 وب سایت :

shora.shaahinshahr.com

📲تلگرام:

T.me/shora_khabar_sh

📲سروش: ‌

sapp.ir/shora_khabar_sh

📲اینستاگرام:

www.instagram.com/shora_khabar